КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАПРОВАДЖЕННЯ НОВОГО РИНКУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ
Авторизація


   Відбулося чергове засідання Координаційного центру

16  лютого 2018 року у приміщенні Будинку Уряду відбулося чергове засідання Координаційного центру із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії (далі – Координаційний центр).

На засіданні було розглянуто стан виконання завдань, визначених Зведеним планом-графіком заходів із запровадження нового ринку електричної енергії, зокрема питання підготовки до затвердження законопроекту щодо особливостей погашення заборгованості за електричну енергію, що утворилася на Оптовому ринку України, проектів постанов щодо тимчасової підтримки ТЕЦ та щодо утворення Комісії з підготовки висновку щодо доцільності надання тимчасової підтримки ТЕЦ тощо.

Водночас, враховуючи численні зауваження та пропозиції, надані до проектів основних нормативно-правових актів функціонування ринку електричної енергії, прийняття яких НКРЕКП заплановане у березні 2018 року, обговорювалося питання щодо подальшої роботи з їх доопрацювання.

Внесено зміни до персонального складу Координаційного центру та до складу постійно діючої робочої групи Координаційного центру.

На засіданні також розглянуто низку питань щодо роботи постійно діючої робочої групи Координаційного центру та спеціальних робочих (тематичних) груп за напрямками з питань роботи оптового ринку електроенергії, впровадження роздрібного ринку електроенергії, фінансів та технічно-програмного забезпечення системного оператора та оператора ринку.